SeeTake House Oy

Tervetuloa  aan!

     Kalenteri
Marraskuu 2017
  1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Tänään ei ole tapahtumia.

Kalenteri

     Sisään
Käyttäjätunnus

Salasana

Luo käyttäjätunnus.

     Linjalla
Porstuassa on nyt
65 kirjautumatta
0 kirjautuneena

Et ole kirjautunut!
Kirjaudu sisään, voit kirjoittaa ja viestiä.

     Toimijauutisia
· Kaikki toimijat
· Alku
· Astan luontoblogi
· Brelo
· Demarit
· Eläkeliitto
· Eläkkeensaajat
· EPV
· Erityiset
· Erätulet
· Gijomonkai
· Halkian MuFa
· Halkian NuoretKotkat
· Halkian Ty
· Heavy Team
· Itä-Uudenmaan Kylät
· Kajo
· Kansalaisopisto
· Karjalaseura
· Keskusta
· Kirjasto
· Kirkkis
· Koti ja koulu
· Kotojärvi Golf
· Koulut
· Kunta
· Kuuma
· Lahankosken ymp yhd
· Lastu
· Laukkoskelaiset
· Laukkosken Ns
· Laukkosken Ty
· Light Iron
· Limonaatia
· Lions Club
· Martat
· MLL yhdistys
· MOPO
· Musiikkiopisto
· Mustijoki
· Muut
· Niinirannantie
· Nuorisoseurat
· Palttinavintti
· Part
· POKS
· Porha
· Pornainen
· Pornainen seura
· Pornaisten Ns
· Porneesi
· Porstua
· PPNS
· Riikkari
· Seurakunta
· SILMU
· Solmu
· Sotaveteraanit
· SPR osasto
· Taimi
· Tiekunnat
· Toimintaryhmä
· Turha Toivo
· Useita
· Vaalit
· Vapaa-aikatoimi
· Vapaaehtoistiimi
· Vesiosuuskunnat
· Vilpas
· VPK
· Waltari
· Yrittäjät

     Valinnat
· Koti
· 10 uusinta
· Albumit 04-07
· Arkisto
· Bannerit
· Haku
· Kerro kaverille
· Keskustelu
· Kyselyt
· Linkit
· Lisää kirjoitus
· Oma Porstua/Poistu
· Palaute
· Sivut
· Tilastot
· Top 10
· Uutisryhmät
· Viestit
· Yhteisöt

 Vapaa-aikatoimi: Koulujen väliset hiihtokisat

TuloksiaKoulujen välisten hiihtokisojen 27.2.2013 tulokset

Mukana Yhtenäiskoulun sekä Parkkojan ja Laukkoseken koulujen 1-6 luokkien pojat ja tytöt.

Vapaa-aikatoimi

Tulokset:


1. lk. Pojat, 800m
Toni Puhakka (yht) 4.11
Pauli Mäenpää (lauk) 4.40
Markus Honkanen (yht) 4.42
Eero Sihvola (park) 4.52
Lauri Leino (lauk) 5.01
Niklas Nykänen (Yht) 5.01
Jake Souranmaa (Yht) 5.06
Viljami Kärpänen (yht) 5.08
Juuso Kuisma(lauk) 5.42
Eetu Jerimoff (halkia) 6.10
Pietarinen Joe (yht) 6.10
Matias Paananen (lauk) 7.57
1.lk. Tytöt, 800m
Ilona Rautakoski (lauk) 4.45
Tinja Daridoff (halk) 5.00
Silja Niemi (park) 5.16
Ella Hertteli (halk) 5.21
Ava Saarentaus (lauk) 5.27
Virna Pellikka (lauk) 5.34
Ninni Urpalainen (park) 5.38
Paula Nummila(halkia) 5.40
Josefina Leivo (lauk) 5.46
Opri Rautakoski (park) 6.33
Elsi Pylkkö 7.07
2.lk. Pojat, 800m
Marcus Jaatinen (Yht.) 3.08
Pekka Mäenpää (lauk) 3.19
Joona Laine (Lauks) 4.01
Anton Paasonen (lauk) 4.11
Jaakko Melaluoto (park) 4.12
Joel Korvanen (lauk) 4.18
Leppänen Riku (park) 4.20
Akseli Vaittinen (park) 4.23
Atte Martikainen (lauk) 4.26
Niko Kangasluoma (lauk) 4.30
Jonathan Hämäläinen (lauk) 4.35
Niemikorpi Tatu (lauk) 4.37
Manu Moisionmäki (park) 4.39
Patrik Hämäläinen (lauk.) 4.50
Leo Grishin (park) 5.00
Miikael Hintsala (lauk) 5.27
Benny Sebastian Ruskeepää 5.28
Palonen Joonas (lauk) 6.15
Eetu Nieminen (yht.) 6.36
2.lk.Tytöt, 800m
Roosa Kuusisto (lauk) 4.21
Greta Flink (lauk) 4.31
Roosa Huuskonen (yht.) 4.54
Helmi Yliniemi (lauko) 4.55
Meeri Mattila (Yht) 4.57
Johanna Pajunen (yht) 5.22
Miina Hakala (lauk 5.29
Riina Kirjonen (lauk) 5.48
Oona Lahti (park) 5.58
Julie Hietamies (lauk) 6.01
3.lk.Pojat, 2 km
Elmo Gerkman (lauk) 6.10
Olli Kilpeläinen (lauk) 7.21
Saulus Rautakoski (lauk) 10.15
Mathias Downtown (lauk.) 11.32
Samu Puhakka (yht) 11.40
Jesse Jaskari (yht) 11.51
Roni Pitkänen (yht) 13.22
Jose Urpalainen (parko) 13.50
Jaro Laurila (yht) 18.42
3.lk. Tytöt, 2 km
Maria Kujala(park) 11.53
Susan Jylhä (lauk) 12.06
Isla Koskipirtti (Yht) 12.17
Ada Riiali (lauk) 12,21
Malena Hämäläinen (park) 13.30
Nea Harjunpää (yht) 14.08
Katariina Simoinen (yht) 16.12
Adeliina Vilkas (park) 17.32
Annie Sipilä (park) 17.38
Mira Riihikallio (Yht) 26.29
Ella Palikainen (yht) 28.04
4.lk.Pojat, 2 km
Matias Rantanen (yht) 7.31
Atte Salovaara (joki) 7.44
Jami Ollila (jokimäki) 9.19
Onni Roivainen (Yht) 10.49
Kaius Marjakangas (yht) 11.07
Arttu Moisionmäki (park) 11.11
Juuso Tarkiainen(yht) 11.34
Jesse Ekonoja (park) 11.39
Timo Irmasto (joki) 11.42
Julius Takko (jokim) 11.47
Johannes Hakala (joki) 15.52
Julius Mäkelä (yht) 19.53
Aki Salonen (joki) 22.06
4.lk. Tytöt, 2km
Alisa Pietarinen (jokimäki) 12.11
Emilia Airaksinen (yht) 12.13
Tuisku Kovanen (jok) 12.18
Emmi Hakala (parkkoja) 12.48
Jemina Parkkonen (parkko) 13.14
Gitta Kapp (yht) 13.44
5.lk.Pojat, 3,3 km
Juuso Hava (yht.) 13.38
Juho Kilpeläinen (jokm) 14.10
Toni Kauno (jokimäki) 19.39
Sironen Robinn(parkkoja) 25.01
5.lk.Tytöt. 3,3 km
Rosa Ollikainen (yht.) 16.47
Jenna Jaatinen (yht) 17.01
Ellen Rautakoski (jokim) 18.17
Annika Yliniemi (jokm) 21.22
Katariina Leivo (jokim) 23.16
Linda Paananen (jokimäki) 26.10
Tinja Mattila (jokim) 27.18
6. lk. Pojat 3,3 km
Miika Rinne (yht.) 13.15
Herkko Kuosa (park) 13.18
Roope Kilpeläinen (park 14.19
Jere Rannikko (yht) 15.07
Janrik Pitkänen (yht) 15.35
Oskar Tiri (yht) 15.57
Tommi Hirvonen (yht) 17.32
Aleksi Ruskeepää (jokimäki) 19.02
Kalle Kyllönen (jokm) 20.19
6.lk. Tytöt, 3,3 km
Rosa Flink (jokim) 18.47
Aliina Nurmi (jokim.) 19.16
Kia Martikainen (jokimäki) 20.01
Anna-Reetta Saarnio (jokim 20.02

Vapaa-aika



 
     Linkkejä
· Enemmän aiheesta Tuloksia
· Uutiset postmaster


Luetuin kirjoitus uutisryhmästä Tuloksia:
Halkian hölkkä tulokset


     Kirjoituksen arviointi
Keskiarvo: 0
Vastaukset: 0

Kiitos, että vaivaudut arvioimaan tämän kirjoituksen:

Loistava
Erittäin hyvä
Hyvä
Keskiverto
Huono


     Ominaisuudet

 Kevyempi versio tulostusta varten Kevyempi versio tulostusta varten


Läheisiä uutisryhmiä

KoulummeTuloksia





Toteutus 2003-2017 POKS ry / Pertti Runolinna


All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
The comments are property of their posters, all the rest © 2002-2005 by me.

You can syndicate our news using the file backend.php or ultramode.txt

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Sivun generointi: 0.54 Sekunttia